O naszej firmie

Panele fotowoltaiczne czyli energia ze słońca !!!

 

SOLVIS-energia to firma stawiająca na jakość wykonania i zadowolenie klientów.

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych.

Gwarantujemy najwyższą jakość, eksperckie doradztwo, opiekę po montażu oraz wsparcie oparte o nasze kilkuletnie doświadczenie w branży OZE.

W SOLVIS-energia najważniejszy jest klient. W większości nasze kolejne realizacje wynikają z poleceń.

W swoich szeregach mamy handlowców i własne wyszkolone ekipy montażowe. W trakcie całego procesu realizacji zlecenia nad Twoją instalacją czuwa biuro, które pilnuje, aby wszystkie sprawy zostały dopięte na ostatni guzik.

Współpracując z SOLVIS-energia możesz liczyć na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.

Dobierając instalację, zwracamy uwagę na jakość urządzeń i komfort użytkowania przez naszego klienta.

Formularz bezpłatnej wyceny

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Firma Handlowo Usługowa Patryk Szostak" z siedzibą w Bielsko - Biała ul. Goleszowska 16. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
Instalacje fotowoltaiczne Bielsko

Firma Handlowo Usługowa Patryk Szostak.

Bielsko - Biała ul. Goleszowska 16

biuro@solvis-energia.pl

Dział Handlowy:

+48 501 186 801

+48 501 186 501

Dział realizacji/techniczny:

+48 882 387 427

patryk@solvis-energia.pl

pozycjonowanie stron bielsko